Dündar: “Algı değil, hizmet belediyeciliği yapıyoruz”

BURSA (İGFA) – Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Osmangazi Belediye Lider Adayı Mustafa Dündar, seçim çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor. Adaylığının açıklandığı andan itibaren gidilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmadan seçim çalışması yürüten Dündar’ın son adresi Küçükbalıklı Mahallesi oldu. Dündar’a ziyarette AK Parti Osmangazi İlçe Lideri Adnan Kurtuluş da eşlik etti.

Öğle namazını Küçükbalıklı Merkez Cami’nde eda ettikten sonra mahalle sakinleri ile bir ortaya gelen Dündar’ı yüzlerce vatandaş sevgi seliyle karşılaştı. Davul ve zurnalar eşliğinde Dündar’ı karşılayan mahalle sakinleri, asıl coşkuyu 31 Mart tarihinde Dündar’ı bir sefer daha lider seçerek yaşatacaklarını tabir ettiler.

Küçükbalıklı Mahallesi’ne ziyaretinde birinci olarak Merkez Cami’nin avlusunda vatandaşlarla bir ortaya gelip sohbet eden Dündar, daha sonra mahalle esnafını ziyaret ederek güzel işler diledi. Gittiği her esnaf, selam verdiği her vatandaş tarafından ağır sevgi gösterisiyle karşılanan Dündar, bilhassa çocukların büyük ilgisiyle karşılaştı. Mahalleli çocuklar liderin kendilerine armağan ettiği yeşil beyaz formaları imzalatmak için adeta birbiriyle yarıştı. Çocukların ilgisine birebir biçimde karşılık veren Dündar, etrafını saran çocukların formalarını tek tek imzaladı. Dündar, Küçükbalıklı Mahallesi’nde yer alan hemşehri dernekleri ve spor kulüplerini de ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

“HİZMETLERLE AYAKTA DURUYORUZ”

Küçükbalıklı Mahallesi’nde bir ortaya geldiği vatandaşlara geride kalan 3 periyotta yaptıkları ve yeni devirde yapmayı planladıkları çalışmaları anlatan Lider Dündar, “Osmangazi Belediyesi olarak geride kalan 15 yılda birçok hizmete imza attık. AK Parti belediyeleri olarak bizler hizmetlerle ayakta duruyoruz. Hizmet yaptığımız için vatandaşlarımız tarafından seviliyor ve dayanak görüyoruz. Gücümüzün yettiği kadarıyla, bütçemizin el verdiği biçimiyle vatandaşlarımızın dertlerini gidermek, mahallelerimize hizmet götürmek için çabalıyoruz. Bütçemize sahip çıkıyoruz. İsrafımız yok. Planlı ve emin adımlarla giderek hizmetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

“HALKIMIZ HİZMETİN KİMDEN GELECEĞİNİ BİLİYOR”

Bursa ve Osmangazi’yi güzelleştirmek ismine çalıştıklarını anlatan Dündar, “Farklı bölgelerden, kentlerden hatta ülkelerden gelmiş olsak da Bursa’da yaşıyoruz. Karnımız burada doyuyor ve bu kenti seviyoruz. Bursa’nın ve Osmangazi’nin daha hoş olması için çalışıyoruz. Osmangazi’de 136 mahallemiz, 900 bin nüfusumuz var. Mahallelerimizin tamamına, vatandaşlarımızın her birine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Bir mahalleyi ziyaret ettiğimizde o mahalleye hangi hizmetleri yaptığımız konusunda notlar çıkartıyoruz. Bu notlar birkaç satır değil, sayfa sayfa oluyor. Çok hizmetlerimiz var. Vatandaşımızdan topladığımız vergilerin her bir kuruşunu yeniden hizmet olarak vatandaşlarımıza sunuyoruz. Biz hizmet yaptığımız için vatandaşımız da hizmeti bizden bekliyor. Halkımız hizmetin kimden, hangi partiden geleceğini çok düzgün biliyor. Bizler algı belediyeciliği değil, hizmet belediyeciliği yapıyoruz. Sizlerin dayanağıyla 31 Mart tarihinden sonra da hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir